۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر     [En]

تربیت بدنی


تربیت بدنی و علوم ورزشی یکی از رشته های پر شور نشاط و کاربردی می باشد که در مقاطع کاردانی،کاردانی به کارشناسی، کارشناسی پیوسته و در مقاطع بالاتر و تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) در گرایش های مختلفی نظیر آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، یادگیری حرکتی، فیزیولوژی ورزشی، مدیریت ورزشی دانشجو می پذیرد.
محصلین از گرایش های مختلف تحصیلی در مقطع دیپلم با توجه به  بین رشته ای بودن تربیت بدنی و علوم ورزشی می توانند در مقطع کاردانی و کارشناسی با گذراندن تعداد مشخصی واحد تحصیل کرده و فارغ التحصيل شوند.
فارغ التحصيلان مقطع کاردانی و کارشناسی تربیت بدنی و علوم ورزشی می توانند با توجه به کاربردی بودن و نیاز مبرم جامعه به فارغ التحصيلان این رشته وارد بازار کار شوند.
بازار کاری گسترده که شامل استخدامی های وزرات آموزش پرورش،  مدارس غیر انتفاعی (در سطوح مختلف ابتدایی، دبیرستان، هنرستان)، مربیگری رشته های مختلف ورزشی (فوتبال، فوتسال، کشتی، بدمینتون، شنا، بدنسازی، وزنه برداری و...)، مربیگری ورزشی در رشته های مختلف تربیت بدنی ویژه (افراد بیش فعال، اوتیسم و...)، مراکز حرکات اصلاحی (اصلاح ناهنجاری هايي مثل اسکولیوز، کیفوز، کف پای صاف و...)، مراکز سلامت (تشخیص آسیب های ورزشی و گام برداری در راستای پیشگیری و بهبود آن ها و...) می شود.
یکی از امتیازات ویژه ی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی این است که کارشناس این رشته خود نیز نیز از مزایای تحرک و سلامت برای سالیان دراز بهره مند می گردد و جامعه هدفی که در اختیار دارد نیز محدودیت سنی ندارد، بلکه در هر سنی نیاز به کارشناس این رشته وجود دارد.
از اینرو از علاقه مندان به این رشته تحصیلی دعوت می نماییم که با ورود به این رشته گام مهمی برای اعتلاي کیفیت زندگی خود وهمنوعاشنان بردارند.

این رشته در سه مقطع کاردانی پیوسته ، کردانی ناپیوشته و کارشناسی ناپیوسته در این مرکز ارائه می شود.

نام فایل : کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 828.5068 KB
نام فایل : کاردانی ناپیوسته تربیت بدنی
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 2319.753 KB
نام فایل : سرفصل کاردانی پیوسته تربیت بدنی
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 40743.52 KB

تاریخ درج : ۲۱اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱ AM

بازدید: 1698