۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي     [En]
ارتحال اندیشمند و فیلسوف بزرگ، متفکر و فقیه عالیقدر عالم تشیع حضرت آیت‌الله مصباح یزدی که در طول حیات پربرکتش منشأ خدمات علمی فراوان بوده‌اند را به محضر مبارک مقام معظم رهبری،
 بیت مکرم آن عالم وارسته تسلیت عرض می‌نماییم و برای آن دانشمند وارسته درجات رفیع و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسألت داریم.

ارتحال اندیشمند و فیلسوف بزرگ، متفکر و فقیه عالیقدر عالم تشیع حضرت آیت‌الله مصباح یزدی که در طول حیات پربرکتش منشأ خدمات علمی فراوان بوده‌اند را به محضر مبارک مقام معظم رهبری، بیت مکرم آن عالم وارسته تسلیت عرض می‌نماییم و برای آن دانشمند وارسته درجات رفیع و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسألت داریم.

حضور نمایتده محترم مقام معظم رهبری حجت السلام والمسلمین دکتر صفوی در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال

حضور نمایتده محترم مقام معظم رهبری حجت السلام والمسلمین دکتر صفوی در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال

نشست بصیرت افزایی قیام نهم دی و مکتب سردار سلیمانی با سخنرانی حجت السلام والمسلمین دکتر صفوی

نشست بصیرت افزایی قیام نهم دی و مکتب سردار سلیمانی با سخنرانی حجت السلام والمسلمین دکتر صفوی

نشست بصیرتی و هم افزایی با موضوع: حماسه ۹ دی و سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا علیزاده نماینده نهاد مقام معظم رهبری در سپاه شهرستان ماسال

نشست بصیرتی و هم افزایی با موضوع: حماسه ۹ دی و سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا علیزاده نماینده نهاد مقام معظم رهبری در سپاه شهرستان ماسال

تجلیل ازکارمند نمونه دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال

تجلیل ازکارمند نمونه دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال

دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال

دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال

ارتباط با بازرسی هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی 02171400195 صندوق پستی 196151194       🔹امکان انتخاب رشته در همه گروه‌های آزمایشی دانشگاه آزاد اسلامی 🔻ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه ۲۹ دی‌ماه آغاز شده است و تا ششم بهمن‌ماه ادامه دارد. 🔻متقاضیان با مراجعه به سامانه ثبت‌نام اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه نسبت به دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای این دوره اقدام کنند. 🔻هزینه ثبت‌نام در این دوره از پذیرش ۴۰۰ هزار ریال است و متقاضیان می‌توانند با پرداخت این مبلغ کارت اعتباری ثبت‌نام را دریافت کنند. 🔻متقاضیان می‌توانند ۲۰ رشته/شهر از یک مجموعه و یک نظام آموزشی از میان رشته/شهرهای ارائه شده در سامانه انتخاب کنند. 🔻متقاضیانی که تمایل به انتخاب رشته/شهر از نظام‌های آموزشی متفاوت دارند می‌توانند مجدداً با خرید کارت اینترنتی ثبت‌نام نسبت به انتخاب ۲۰ رشته/شهر از نظام آموزشی دیگر اقدام کنند. 🔻متقاضیانی که تمایل به انتخاب رشته/شهر از مجموعه‌های آزمایشی متفاوت دارند، می‌توانند مجدداً با خرید کارت اینترنتی ثبت‌نام نسبت به انتخاب ۲۰ رشته/شهر از مجموعه آزمایشی دیگر اقدام کنند. مشروح خبر را در لینک زیر بخوانید👇 ana.ir/fa/news/3/354183       وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴ و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش،) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) چاره‌جویی کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‌جویان است.