۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن     [En]

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مسئولین بلند پایه شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی ماسال


مراسم گرامی داشت هفته بسیج با حضور امام جمعه محترم ، فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه، معاونت سیاسی فرمانداری، جانشین نیروی انتظامی شهرستان بخشدار ماسال، بخشدار شهر شاندرمن و جانشین بسیج اساتید استان گیلان و همچنین جمعی از مسئولین شهر در روز یکشنبه ۵/۹/۹۶ به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال برگزار شد.


در آغاز جلسه جناب آقای دکتر اسلامی در آغاز سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته بسیج، پایان حاکمیت شجره خبیثه داعش رو به همه ملت مسلمان و سردار صادق جبهه اسلام حاج قاسم سلیمانی در سپاه قدس تبریک گفتند و ادامه دادند انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی داشته اولین دستاورد سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در حفظ امنیت داخلی و بین المللی و دومین دستاورد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی که دیگر در هیچ نقطه ای از ایران به ویژه در مناطق محروم داشتن تحصیلات دانشگاهی آرزوی شخصی نیست و تلفیق این دو یعنی بسیج به عنوان زیرمجموعه سپاه و دانشگاه آزاد اسلامی در بسیج دانشجویی متبلور می شود که می تواند هر دو اهداف این دستاورد مهم را جامعه عمل بپوشاند.
در ادامه جانشین رئیس بسیج اساتید استان گیلان پشت تریبون قرار گرفتند و ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (ع) و تبریک به مناسبت آغاز ولایت حضرت مهدی (عج) سخنان خودر را با تلاش های دشمنان در خصوص تغییر ذاعقه جوانان آغاز داشتند و گفتند امروزه دشمنان از طریق شبکه های ماهواره ای در تلاش هستند تا با استفاده از کوچکترین اتفاق به باورهای ما جهت بدهند.
محمد مهدی نیازمند ادامه دادند امروزه شاهد هستیم برخی از دانشجویان تحلیل هایشان از انقلاب همان تحلیل مستند های است که دشمن در شبکه های مختلف ماهواره ای همچون بی سی و من و تو از پخش میکند است، وظیفه ما امروز بسیار خطیر است، باید هوشیار باشیم کانال های ایجاد کنیم و به این شبهات در حوزه های مختلف پاسخ دهیم.
ایشان اضافه کردند شاخص دیگری که مطرح می شود مجاهدت در راه خداست، کسانی که در راه خدا جهاد می کنند. مقام معظم رهبری فرمودند که دانشجوی ما زحمت می کشد و اختراعی میکند ، آن هم جهاد است.
از فشارها نباید ترسید . مقاومت امروزه خود را به جهان نشان میدهد، چقدر این شهدای مدافع حرم ما مظلوم بودند در این خبرگزاری ها، خیلی از شهدای ما از تعلقات خاطر خود گذشتند، شهید حامد کوچک زاده در منطقه عکس دو فرزند دختر خود را به همرزمش میدهد و میگوید نمیخواهم با دیدن عکس فرزندانم زمین گیر شوم و در راه خدا شهید می شود.
و یا شهید بابک نوری با توجه به فراهم بودن شرایط زندگی با اینکه دوماه از خدمت سربازی اش مانده بود به جمع مدافعان حرم میپیوندد شهید می شود و چه وصیت نامه زیبایی می نویسد. این چند ویژگی ویژگی محبان امام علی (ع) و امام زمان (عج) است. ما باید بازخوانی کنیم و پرورش دهیم این روحیه بسیجی گری را.
ایشان در پایان با کلام امام خمینی (ره) که فرمودند
 هسته های مقاومت جهان اسلام باید تشکیل شود
 و آرزو داشتند انشاله شاهد این باشیم که این پرچم مبارک به دست صاحب اصلیش ولی عصر (عج) برسد.
بازدید: 121
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر شما :