۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن     [En]

ابتکار جالب دانشگاه آزاد اسلامی ماسال در برگزاری درس آشنایی با مبانی دفاع مقدس در گلزار شهدای شهرستان.ابتکار جالب دانشگاه آزاد اسلامی ماسال در برگزاری درس آشنایی با مبانی دفاع مقدس در گلزار شهدای شهرستان.
درس آشنایی با مبانی دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی ماسال در گلزار شهدای شهرستان برگزار شد. دکتر اسلامی در خصوص این برنامه گفت: در حال حاضر بسیاری از حجمه های کور و سلطه گرانه همواره در صدد هستند تا تاریخ انقلاب و به ویژه دفاع مقدس را تحت الشعاع قرار داده و نابود کنند دفاع مقدس هنوز هم پس از سال ها حرف های زیادی برای گفتن دارد، به طوری که باز نشر اهداف و آرمان ها دفاع مقدس می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جوانان امروزی باشد.


در ادامه دکتر زارع استاد درس مبانی دفاع مقدس به چگونگی مقدمات شروع جنگ تحمیلی توسط صدام حسین اشاره کرد. و ضمن بیان ویژگی های خاص رزمندگان و تشریح فضای سراسر معنوی و منحصر بفرد جبهه های جنگ، چند خاطره زیبا در این زمینه بیان داشت. در پایان از دانشجویان خواست که به ارتقای دانش و بصیرت سیاسی خود بپردازند تا همچون شهدا پیرو ولایت فقیه که دنباله روی ولایت ائمه اطهار (سلام الله علیهم اجمعین) است باشند.


دانشگاه آزاد اسلامی ماسال در استان گیلان و فاصله آن با واحد رشت ۵۵ کیلومتر است. و با داشتن ۱۳ رشته آموزشی در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول به فعالیت می باشد.

بازدید: 158
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر شما :